خاطرات متهم ردیف اول...

خاطرات متهم ردیف اول...

هرکسی برای اتفاقای زندگیش متهم ردیف اوله. اگه خودت متهم کنی همه مشکلاتت حله!
و
این آیه رو همیشه واسه خودتون بخونین خیلی براتون مفیده...
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُ‌وا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ‌ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ‌ لِّلْعَالَمِینَ

طبقه بندی موضوعی

دریچه نگاه

پنجشنبه, ۶ اسفند ۱۳۹۴، ۰۹:۴۶ ب.ظ

از نظر من هرکی دنیا رو از دریچه درونی خودش می بینه.... کسی که تو دورن خودش دروغ گوئه فکر می کنه همه دروغگو هستن...کسی که خائنه یا پتانسیل خیانت رو داره شکاک به طرف مقابلش و فکر می کنه اونم خیانت می کنه ( البته این با بحث اینکه ادم چیزی از طرف دیده باشه و شکاک بشه یــا بحث غیرت اینا فرق داره هااا) 

دیشب شب بدی بود. یکی از دوستای مشترک برام مسائلی روشن کرد که کلی از اینکه فکر می کردم دوستی نزدیک تر از خواهر ما چقدر پاک و صادقه بدم اومد. فهمیدم چقدر ساده ام...و البته صادق! 

دیگه در این مورد حرفی نمی زنم... 


پ.ن: تا حالا وقتی پسرا می گفتن دخترا کافیه  یکیو پیدا کنند دیگه اخلاقشون کاملا عوض میشه و دوستاشون نمی شناسن بهم برمی خورد و همیشه طرفداری هم جنسام می کردم و رو جنسیتم تعصب داشتم اما دیشب فهمیدم حقیقته تلخیه که راجع به بعضی خانوما پیش میاد... کلا پرونده داشتن دوستی صمیمی و  ابجی و کمک بهم و درد و دل شنیدن رو بستم گذاشتم کنار... خودم که اهل خیلی دردودل کردن نیستم. خیلی حرفارو جز خدا کسی نمی دونه باقی رو مادرم. ولی صبورانه درد و دل شنیدم. گریه کرد گریه کردم. و کلی مسائل دیگه که گذشت.


لعنت به ادمایی که با ضربه اشون باعث میشن دیگه بعد از اونا ادم همون خود قبلیش نباشه. عوض بشه... عوض شدم!