خاطرات متهم ردیف اول...

خاطرات متهم ردیف اول...

هرکسی برای اتفاقای زندگیش متهم ردیف اوله. اگه خودت متهم کنی همه مشکلاتت حله!
و
این آیه رو همیشه واسه خودتون بخونین خیلی براتون مفیده...
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُ‌وا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ‌ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ‌ لِّلْعَالَمِینَ

طبقه بندی موضوعی

حس دوگانگی

پنجشنبه, ۹ بهمن ۱۳۹۳، ۱۲:۴۲ ب.ظ

 امروز روز متولد شدن منه:)) تو این یه سالی که گذشت به اندازه یک عمر درس گرفتم. هر چند پیشرفت کاری نداشتم و اگه اینجوری بخوام حساب کنم می تونم بگم درجا زدم یا شایدم پسرفت. ولی با ماجراهایی که برام پیش اومد از نظر مسیر زندگی و اهدافم؛ توقعاتم و برخوردام با افراد و دوستانم درسای زیادی گرفتم و سعی دارم تغییراتی تو خودم بدم. 

با شروع امروز خیلی از اتفاقات شروع می شن و پرونده خیلی چیزا هم بسته میشن...

جالبه که تصمیم من برای شروع عادات و یه سری کارها به صورت اتفاقی با تولدم هم زمان شده.


پ.ن1: شاید بعدا بیام در مورد تصمیماتم و برنامه هام بنویسم. شروع همگیشون از همین امروز و به صورت جدیه! 


پ.ن2: عکس کیکمو هم بعدا میذارم :))

بی ربط نوشت: راستش من فضای بلاگفا رو به اینجا ترجیح میدم...حتی در این راستا یه وب رزرو کردم در اونجا ولی متاسفانه اصلا پیشرفتی توش احساس نکردم... از قدیم و ندیم هنوز همون سیستم مدیریتی رو داره که الان داره!!!! مثلا هنوز هم برای آپلود عکس باید از سایت دیگه استفاده کرد و این خیلی برام سخته!! ولی خب تنوع قالب اون کجاو این کجا! همچنین سیستم وبلاگ دوستانش خیلی خوبه.

حقیقتش من علاوه بر باطن ظاهر هم برام مهمه. شاید کوته فکری به نظر بیاد ولی هرکی یه خصلتی داره... من حتی برای خودم هم به ظاهرم به همون میزان باطنم اهمیت میدم و سعی می کنم تا حد امکان هر دو رو در یه سطح نگه دارم.

الان حس دوگانگی دارم کدوم؟!