خاطرات متهم ردیف اول...

خاطرات متهم ردیف اول...

هرکسی برای اتفاقای زندگیش متهم ردیف اوله. اگه خودت متهم کنی همه مشکلاتت حله!
و
این آیه رو همیشه واسه خودتون بخونین خیلی براتون مفیده...
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُ‌وا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ‌ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ‌ لِّلْعَالَمِینَ

طبقه بندی موضوعی

۴ مطلب در مهر ۱۳۹۶ ثبت شده است

۲۱
مهر

چهارشنبه برای نتایج گسترش عقاید و مدل سازی یکی از بچه ها باید یه جلسه میداشتیم. از من اصرار که دیرتر برگزار شه ولی بقیه موافقت نکردن و جلسه صبح زود بود. متاسفانه وقتی راه افتادم و نزدیکای دانشگاه بودم جلسه به خاطر یکی ز بچه ها کنسل شد. بهش گفتم خونِت حلاله :))

برگشتنی از دانشگاه ، از یه مسیری به خونه اومدم که معمولا نمیام. که زیر بالکن یکی از همسایه ها دیدم سه شاخه گیاه پژمرده گلی بارون زده از رعد و برق و اون توده سرمای زمستونی افتاده.  حالشون خخیلی وخیم بود...برشون داشتم و آوردمشون خونه.

شستمشون و توی آب گذاشتم...

دیروز همینطور که به گلام نگاه میکردم دیدم هر دو نوع گل ریشه کوچولو دادن. خیلی خوشحال کننده است که ببینی دارن به زندگی برمی گردن :)


من به معجزه خدا ایمان که آره یقیییین دارم. مطمئنم مشکل مامانم درست میشه. مطمئنم جوری معجزه می کنه که از روز اولشم سالم تر و بهتر میشهههه. من به این مورد یقیین قطعی دارم.

۱۵
مهر

خدایا به اندازه دنیات دلم گرفته:(

۱۵
مهر

از صبح که بیدار شدم لبخند زدم به روی زندگی و امروزم... تو ذهنم خوشحال برنامه ریختم که شروع کنم به کار

به گلهام رسیدگی کردم و یکیشون رو برای ریشه دادن و تکثیر توی اب گذاشتم و برگهای اضافی و خسته عطرشاهی رو بریدم و دم کردم تا برای صبحانه با مامان بخوریم.

ار طرفی مامان با نون تازه اومد و یه صبحانه مفصل خوردیم.

بعدش هم کلی شکرگذاری خدا رو واسه این همه خوشی کردم و به حال همه دعا کردم.

اما ته دلم غمگینم. غمی بزرگ که نمی تونم نادیده اش بگیرم.

هیچکس غماش نمی نویسه و نمیگه یا من اینجوریم نمی دونم... اما الان حتی خودمم نمی دونم!

آهنگ زمستونه خدا رو گذاشتم و شروع به کار کردم ولی بازم نشد که نشد... انگار بعضی وقتا این انرژی مثبت و مشغول کارهای مورد علاقه شدن جوابگو نیست. انگار بعضی وقتا زورم کمتر از غمه و نمی تونم انکارش کنم.


نمی دونم چرا هرکاری می کنم هی نمیشه :(

اما من بیخیال نمیشم