خاطرات متهم ردیف اول...

خاطرات متهم ردیف اول...

هرکسی برای اتفاقای زندگیش متهم ردیف اوله. اگه خودت متهم کنی همه مشکلاتت حله!
و
این آیه رو همیشه واسه خودتون بخونین خیلی براتون مفیده...
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُ‌وا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ‌ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ‌ لِّلْعَالَمِینَ

طبقه بندی موضوعی

پروژه

دوشنبه, ۵ مرداد ۱۳۹۴، ۱۱:۳۷ ب.ظ

خیلی وقته ننوشتم و قلم نوشتن از دستم  در رفته...نمی دونم از کجا و چجوری شروع کنم.

همیشه از قدیم روزانه نویسی یا خاطره نویسی می کردم حالا با چند مدت ننوشتن این عادت دیرین رو به این سرعت از یاد بردم؟! انقدر زود فراموش کردم و با نوشتن غریبه شدم؟

هم اکنون در حال کار کردن روی پروژه ام... البته برای جلوگیری از مشغله بیشتر اومدم و پروژه دانشگاهی رو ا این پروژه ام یکی کردم تا بلکم بتونم یکم واسه خودم وقت بخرم.

آخرین مهلت ارسال همین پروژه  و یه پروژه دیگر فرداست... اما برای دانشگاه رو 4 شنبه میبرم تا اگه خدا بخاود قال قضیه رو بکنم.

این هفته قرار با یکی از دوستام بریم بیرون... دوستان دیگه رو هم وقتی رفتم دانشگاه می بینم خیلی وقته ندیدمشون!

مادر بزرگ هم که مهمان خانه ما هستند و مهمانی های فامیلی و باغ رفتن مکرر رو هم که نمی شه  فاکتور گرفت... بنابراین زندگی من یجور همهمه و بدو بدو شده و بدتر از اون حس ضعفی که همیشه باهامه!

معده حساس و حس منگی به خاطر ضعف و گرسنگی همیشگی و اینکه باید همیشه حواس معده ام رو داشته باشم کلافه ام کرده! به قولی منو از زندگیم انداخته! طوری که هم اکنون که ساعاتی تا deadline  پروژه ام باقی نمونده باز هم هنوز هیچ کاریش تکمیل نیست و من به دلیل این حس عین خیالم هم نیست! 

باید یه برنامه تقویتی برای بدنم بذارم. این ماه رمضون بهم فشار آورده! حالا اون تعداد کم روزهای روزه گرفتن و معده دردی که باعث شد از اینکار منصرف بشم بذاریم کنار اینکه نمیشد در ملاعام روزه خواری کردو  عملا همه جا تعطیل بود و بیرون رفتنای اجباری من باعث تشدیدش شد!

باید به خودم برسم...

نظرات  (۱)

وقتی پشتمون باد میخوره شروع کردن سخته. حتی اگه اون کار قبلا روتین زندگیمون بوده
چقد خوب که دوباره نوشتن رو شروع کردی
امیدوارم حال جسمی ات روز به روز بهتر شه و پروژه ها و ددلاینهاشون اثری رو زندگیت نداشته باشن
پاسخ:
سلام خانومی خوبی؟
بله واقعا خیلی سخته دوباره بخوام بنویسم... ولی احتیاج دارم بنویسم. خصوصا واسه دل خودم...
ممنونم :9
امیدوارم همیشه شاد و پرانرژی باشی